2A Yangın / 2021-04-14

Yangın Güvenlik Sistemleri

Hayati önemi nedeniyle yangın güvenlik sistemleri günümüz koşullarında olmazsa olmazların başında geliyor. Ayrıca binaların yangından korunmasına dair yasal düzenlemeler nedeniyle aslında sistemin kurulması bir bakıma zorunludur.  elbette her şeyden önce insan yaşamının korunmasını sağlayan bu sistemi edinmek yasal ve vicdani sorumluluğu gerektiriyor.   Aynı zamanda ekonomik zararında önüne geçilmesi bakımından yüksek önem arz eden sistemi kurmak isterseniz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Çünkü gerek kurulum ve satış,  gerekse eğitimlerimiz ile firmamız yangına karşı alınacak tedbirlerin her aşamasında sizlerin yanında oluyor. Bunun için tek yapmanız gereken iletişim seçeneklerimiz üzerinden firmamıza ulaşarak profesyonel destek istemek olacaktır. Sonrasında taleplerinize göre şekillenecek hizmetlerimiz start alıyor. Dilerseniz bu noktadan itibaren firmamızdan hangi hizmetleri alacağınızı biraz daha detaylı aktarmaya çalışalım.

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Kapsamında Hizmetler Veriyoruz

 Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu gereğince bazı işletmelerin tehlike sınıflandırmasına göre yangınla mücadele yönünde eğitimlerini zorunlu hale getirmiştir. Bu çerçevede kanunun tarif ettiği işyerlerinin personelinin bilinçlendirilmesi noktasında eğitimler söz konusudur. Dolayısıyla bu eğitimleri firmamızdan alabilir ve eğitim sonrasında yasal gerekliliğin yerine getirildiğine dair belge talep edebilirsiniz. Çünkü bu belgeler denetim gerçekleştirecek kuruluşa ibraz edilmek zorunda. sağlamış olduğumuz eğitimler çerçevesinde yangınla mücadelede yapılması gereken her şey uygulamalı tatbikatlarla personele anlatılıyor ve bilinçlendiriliyor.

Yangın Söndürme Cihazları Satın Alabilirsiniz Yine aynı program dahilinde firmamızdan uluslararası kalite standartlarında ve yasal şartnamelere uygun yangın söndürme cihazları satın alabilirsiniz. Firmamızdan taleplerinize göre;

  • Portatif yangın söndürme cihazları
  • Karbondioksitli yangın söndürme cihazı
  • Kuru kimyasal tozlu yangın söndürme cihazı
  • Su bazlı yangın söndürücüler
  • Sıvı gazlı yangın söndürücüler
  • Köpüklü yangın söndürme cihazı

Gibi ürünleri talep edebilir ve işletmenizi güvende tutabilirsiniz. Elbette ürün ve hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değildir. Firmamızdan aynı zamanda Acil eylem planı hazırlama veya yangın risk analizi tarzında hizmetleri talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Lütfen başta yangın güvenlik sistemleri olmak üzere satışa sunmuş olduğumuz ürün ya da hizmetlerimiz ile ilgili olarak sormak istediğiniz her konuda firmamıza ulaşınız. Yetkililerimiz sizleri yanıtlamak üzere telefonları başında olacaktır. Esenlikler diliyoruz.